2012. szeptember 2., vasárnap

Miért is jött létre ez a blog?

Sokat megértem már, tényleg néha azt hiszem többet, mint, ami egészséges lenne, de ezzel sokan vagyunk így. Valahogy mégis megpróbáltam mindezt tudatosan csinálni, megérteni és átvészelni. Hiszem és tudom, hogy mindennek oka van, és nem üres mondat ez. Ha úgy éreztem, hogy valamit elrontottam, mert számomra  negatív következményei lettek, akkor is próbáltam felkutatni a miérteket, és megismerni a tapasztalatokat, hogy mit tanultam belőle. Ez a legfontosabb! Hátha segítek másoknak az írásaimmal, és hátha ti is segítetek nekem...

0 megjegyzés:

Megjegyzés küldése